KTR18EZPF2050
MFR.Part #
KTR18EZPF2050
JLCPCB Part #
C2110496
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 250mW 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS