KTR10EZPF9762
MFR.Part #
KTR10EZPF9762
JLCPCB Part #
C4111927
Description
-55℃~+155℃ 125mW 97.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS