KTR10EZPF52R3
MFR.Part #
KTR10EZPF52R3
JLCPCB Part #
C2109896
Description
-55℃~+155℃ 125mW 400V 52.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS