SFR01MZPF2741
MFR.Part #
SFR01MZPF2741
JLCPCB Part #
C4342351
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS