KTR10EZPF4302
MFR.Part #
KTR10EZPF4302
JLCPCB Part #
C2110647
Description
-55℃~+155℃ 125mW 400V 43kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS