KTR10EZPF2402
MFR.Part #
KTR10EZPF2402
JLCPCB Part #
C2090965
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24kΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS