LTR50UZPF1R10
MFR.Part #
LTR50UZPF1R10
JLCPCB Part #
C3934655
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS