MCR006YRTF2742
MFR.Part #
MCR006YRTF2742
JLCPCB Part #
C19317927
Description
-55℃~+125℃ 27.4kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS