KTR10EZPF1603
MFR.Part #
KTR10EZPF1603
JLCPCB Part #
C2077800
Description
-55℃~+155℃ 125mW 160kΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS