KTR03EZPF3302
MFR.Part #
KTR03EZPF3302
JLCPCB Part #
C4003608
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS