MCR01MRTJ911
MFR.Part #
MCR01MRTJ911
JLCPCB Part #
C20508401
Description
-55℃~+155℃ 63mW 910Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS