KTR03EZPF3000
MFR.Part #
KTR03EZPF3000
JLCPCB Part #
C2108713
Description
-55℃~+155℃ 100mW 300Ω 350V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS