KDZVTR3.9B
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
KDZVTR3.9B
JLCPCB Part #
C209587
Package
SOD-123FL
Description
1 Independent 1W 3.9V 3.9V~4.4V 40uA@1V SOD-123FL Zener Diodes ROHS