ESR25JZPJ124
MFR.Part #
ESR25JZPJ124
JLCPCB Part #
C3998526
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 667mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS