KDZVTFTR3.9B
MFR.Part #
KDZVTFTR3.9B
JLCPCB Part #
C6973601
Package
SOD-123F
Description
1 Independent 1W 3.9V~4.4V 4.15V 40uA@1V SOD-123F Zener Diodes ROHS