GMR100HTBFMR033
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
GMR100HTBFMR033
JLCPCB Part #
C2094440
Package
2512
Description
33mΩ 7W Current Sense Resistor ±1% ±20ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS