ESR25JZPJ5R6
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
ESR25JZPJ5R6
JLCPCB Part #
C4335731
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 5.6Ω 667mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS