ESR25JZPJ5R1
MFR.Part #
ESR25JZPJ5R1
JLCPCB Part #
C2080966
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.1Ω 667mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS