ESR25JZPF8204
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
ESR25JZPF8204
JLCPCB Part #
C4143055
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 667mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS