R6015ANX
MFR.Part #
R6015ANX
JLCPCB Part #
C6262842
Package
TO-220FM
Description
1 N-channel 1.7nF@25V 15A 300mΩ@10V 4.5V 50W 50nC@10V 600V TO-220FM MOSFETs ROHS