ESR18EZPJ4R7
MFR.Part #
ESR18EZPJ4R7
JLCPCB Part #
C2086523
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS