TRR01MZPF9530
MFR.Part #
TRR01MZPF9530
JLCPCB Part #
C3955029
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 953Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS