ESR18EZPJ123
MFR.Part #
ESR18EZPJ123
JLCPCB Part #
C6192583
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS