SFR03EZPJ113
MFR.Part #
SFR03EZPJ113
JLCPCB Part #
C6216818
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS