ESR18EZPF91R0
MFR.Part #
ESR18EZPF91R0
JLCPCB Part #
C2104381
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS