ESR18EZPF6803
MFR.Part #
ESR18EZPF6803
JLCPCB Part #
C2104916
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 680kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS