1SR154-600
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
1SR154-600
JLCPCB Part #
C122988
Package
SOD-106
Description
1.1V@1A 10uA@600V 1A 30A 600V Independent SOD-106 Diodes - General Purpose ROHS