ESR18EZPF6203
MFR.Part #
ESR18EZPF6203
JLCPCB Part #
C4215513
Description
-55℃~+155℃ 500mW 620kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS