ESR18EZPF4990
MFR.Part #
ESR18EZPF4990
JLCPCB Part #
C2105247
Description
-55℃~+155℃ 200V 499Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS