MCR03EZPJ333
MFR.Part #
MCR03EZPJ333
JLCPCB Part #
C123024
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33kΩ 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS