ESR18EZPF3900
MFR.Part #
ESR18EZPF3900
JLCPCB Part #
C2105219
Description
-55℃~+155℃ 200V 390Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS