ESR18EZPF3601
MFR.Part #
ESR18EZPF3601
JLCPCB Part #
C2105474
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS