MCR03ERTJ113
MFR.Part #
MCR03ERTJ113
JLCPCB Part #
C308097
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11kΩ 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS