ESR18EZPF3010
MFR.Part #
ESR18EZPF3010
JLCPCB Part #
C4136770
Description
-55℃~+155℃ 301Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS