KTR10EZPF1271
MFR.Part #
KTR10EZPF1271
JLCPCB Part #
C2086038
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 125mW 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS