ESR10EZPF8R20
MFR.Part #
ESR10EZPF8R20
JLCPCB Part #
C6040136
Description
-55℃~+155℃ 400mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS