ESR10EZPF8872
MFR.Part #
ESR10EZPF8872
JLCPCB Part #
C2107978
Description
-55℃~+155℃ 150V 400mW 88.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS