ESR10EZPF6813
MFR.Part #
ESR10EZPF6813
JLCPCB Part #
C4008417
Description
-55℃~+155℃ 400mW 681kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS