ESR10EZPF5901
MFR.Part #
ESR10EZPF5901
JLCPCB Part #
C2107472
Description
-55℃~+155℃ 150V 400mW 5.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS