MCR50JZHF1781
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MCR50JZHF1781
JLCPCB Part #
C19304364
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS