ESR10EZPF4R32
MFR.Part #
ESR10EZPF4R32
JLCPCB Part #
C2086140
Description
-55℃~+155℃ 150V 4.32Ω 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS