BZX84C12VLYT116
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
BZX84C12VLYT116
JLCPCB Part #
C3732668
Package
SOT-23
Description
1 Independent 100nA@8V 11.4V~12.7V 12V 250mW SOT-23 Zener Diodes ROHS