ESR10EZPF4992
MFR.Part #
ESR10EZPF4992
JLCPCB Part #
C4246112
Description
-55℃~+155℃ 400mW 49.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS