LTR18EZPFSR013
MFR.Part #
LTR18EZPFSR013
JLCPCB Part #
C2093491
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 13mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS