ESR10EZPF3093
MFR.Part #
ESR10EZPF3093
JLCPCB Part #
C4219636
Description
-55℃~+155℃ 309kΩ 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS