SDR10EZPJ121
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SDR10EZPJ121
JLCPCB Part #
C6473116
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS