ESR10EZPF2373
MFR.Part #
ESR10EZPF2373
JLCPCB Part #
C2107993
Description
-55℃~+155℃ 150V 237kΩ 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS