ESR10EZPF22R1
MFR.Part #
ESR10EZPF22R1
JLCPCB Part #
C3935668
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS