ESR03EZPF8R20
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
ESR03EZPF8R20
JLCPCB Part #
C2102787
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS