TRR03EZPJ825
MFR.Part #
TRR03EZPJ825
JLCPCB Part #
C4286450
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS